Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Studio 3/3 FRYZJERSTWO I KOSMETYKA S. C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zagrodzkiego 3/3 (dalej „Studio 3/3”).

 

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas rejestrowania się na pierwszą usługę, a także później, w związku z korzystaniem z naszych usług.

 

Jakie dane pozyskujemy? I do czego je wykorzystujemy?

Przed umówieniem wizyty, prosimy Cię o podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu, ewentualnie adresu e-mail. Są to niezbędne informacje do zarezerwowania terminu na dowolny zabieg. Twoje dane wykorzystujemy aby wysłać Ci smsa z przypomnieniem o wizycie 24h przed umówionym spotkaniem. Istnieje możliwość, że skorzystamy z Twojego numeru telefonu, jeśli niezbędnym będzie poinformowanie Cię o zmianach związanych z Twoją umówioną wizytą (np. że zwolnił się wcześniejszy termin, lub że osoba wykonująca zabieg jest chora).

W przypadku wyrażenia zgody podczas umawiania wizyty  na podany przez Ciebie numer telefonu wysyłamy informacje o nowościach w naszym gabinecie lub informacje handlowe o aktualnych promocjach i zniżkach.

NIE UDOSTĘPNIAMY TWOICH DANYCH INNYM PODMIOTOM!

NIE ZMIENIAMY TWOICH DANYCH BEZ TWOJEJ ZGODY!

NIE WYKORZYSTUJEMY ICH DO INNYCH CELÓW, POZA WYMIENIONYMI WYŻEJ!

 

W jaki sposób chronimy Twoje dane?

Dane klientów Studio 3/3 zgromadzone są w programie do prowadzenia grafiku – Versum.pl . Jest to certyfikowane oprogramowanie do zarządzania salonem,  posiadające niezbędne zabezpieczenia (prywatne serwery “w chmurze”, dostęp do systemu i grafiku zabezpieczone jest hasłem, indywidualnym dla każdego z naszych pracowników)

Dane zapisane na papierowych kartach klienta, przechowywane są w specjalnie do tego wyznaczonych szafkach zamykanych na klucz. Dostęp do tych szafek ma jedynie personel uprawniony do wykonywania danego zabiegu.

Zachęcamy do rezerwowania wizyt on-line przez portal Moment.pl

Rezerwując wizytę przez ten portal, dobrowolnie zaznaczasz czy chcesz otrzymywać od nas informacje handlowo-marketingowe.

 

Czy i kiedy mogę wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś (osobiście w Studio 3/3, telefonicznie pod numerem 12-263-6013 lub mailowo na adres: studio3przez3@gmial.com lub studio@trzyprzeztrzy.pl). Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

 

Jakie masz uprawnienia wobec Studio 3/3 w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia* Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

*nie dotyczy danych dotyczących niektórych zabiegów kosmetycznych

 

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

Facebook